Doručenie tovaru 

Pokiaľ je tovar skladom v SR ( náš sklad alebo sklad dodávateľa) je doba vyskladnenia obvykle 1-2 pracovné dni. Pokiaľ je tovar na sklade výrobcu je dodacia doba obvykle 3 – 14 pracovných dní. Pokiaľ nie je tovar vyrobený bude dodacia doba oznámená zákazníkovi individuálne. Vzhľadom na vyťaženosť logistiky jednotlivých výrobcov si vyhradzujeme právo na zmenu dodacieho termínu. . Termíny dodania sú indikatívne, majú iba informatívny charakter a podliehajú následnému potvrdeniu dodávateľa. Zákazník má v prípade predĺženia uvedenej dodacej lehoty právo od zmluvy odstúpiť.

V prípade, ak nie je objednaný tovar možné dodať z dôvodu jeho nedostupnosti u výrobcu, bude objednávateľ bezodkladne upovedomený a bude mu ponúknutá dodávka alternatívneho tovaru alebo ak si to objednávateľ želá, storno objednávky. Rovnaký postup bude realizovaný aj v prípade, že je možné objednávku realizovať iba čiastočne.

Dopravu tovaru k zákazníkovi vrátane poistenia pri doprave je realizovaná prostredníctvom kuriérnych spoločností GEIS / UPS v lehote do 48 hodín od vyskladnenia a prevzatia tovaru. Pri osobnom odbere tovaru na našej prevádzke dopravné neúčtujeme.

Ku každej zásielke je priložený originálny daňový doklad (faktúra), ktorý slúži zároveň ako záručný list.